Kozybayev University грантқа қабылданған студенттердің санын жариялады

Биыл Қозыбаев университетіне 2105 адам бакалавриатқа оқуға түсті. Оның 919-ы бюджеттік нысанға арналған.  35 бала үздік аттестат, «Алтын белгі» төсбелгісінің  иегерлері. 136 бірінші курс студенттері магистратураға және 12 докторантураға грант бойынша оқитын болады.

Гранттардың ең көп саны педагогикалық мамандықтарға бөлінді - 341, «Ауыл шаруашылығы және биологиялық ресурстар» бағыттары - 157, «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» - 86.

Ақмола облысының жергілікті атқарушы органдарының есебінен біздің университетте 25 студент білім алады. Мұндай мүмкіндік берген өңірде гранттардың ерекшелігі - түлектер оларды жоғары оқу орындарында ақысыз жоғары білім алуға мүмкіндік берген 3 жыл ішінде өңдеулері керек. Мұнда педагогикалық ББ да сұранысқа ие.

Қозыбаев университетіне "Серпін"бағдарламасы бойынша 90 адам түсті. Олар Қазақстанның оңтүстік өңірлерінен келгендер. Біздің елден басқа, бірінші курс студенттерінің географиясы кең: Қытай, Моңғолия, Ресей және Өзбекістан. Бүгінгі таңда білім алушылардың саны 7300-ден асады .

09.09.2020