Студенттерге парасаттылық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет тақырыбы бойынша квест өткізілді

"The honest way" - осындай атаумен Kozybayev University студенттік кампусының аумағында бірінші курс студенттеріне арналған квест өтті. Оған әрқайсысы 5 адамнан тұратын 2 команда қатысты. Математика және жаратылыстану ғылымдары факультеті атынан "Корона" командасы, ал Педагогикалық факультеті атынан "Досуговые деятели" командасы қатысты. Капитандарға 4 орынды қамтитын жүру бағыты бар карталар берілді: университет тарихы мұражайы, 5, 6, 2 және 3 корпустың алдындағы алаңдар. Олардың әрқайсысында қатысушыларды жұмбақтар мен ребустарда шифрланған қызықты тапсырма күтіп тұрды, олар көрсетілген жерден табылып, шешілуі керек еді. Шешім барысында білім алушылар академиялық адалдық, парасаттылық және әділдік ұғымдарымен танысты. Балаларға еріктілер-жолсеріктер көмектесті. Олар нәтижелерді тексеріп, тиісті ұпай жинады. "Саналы ұрпақ – жарқын болашақ" соңғы кезеңінде студенттер осы квесттің ұйымдастырушысы болған біздің ЖОО-ның "Саналы ұрпақ" жобалау кеңсесі жұмысының негізгі мақсаттары туралы білді.

"Корона" бірінші болып мәреге жетті және бірнеше минуттан кейін оларға Педагогика факультетінің ақылды қыздардан тұратын командасы қосылды. Барлық қатысушылар сертификаттармен және естелік сыйлықтармен марапатталды. Осындай суық ауа-райына қарамастан, қатысушылар керемет қуат алды, жақсы көңіл-күй мен жаңа білім алды. Іс-шара барлық санитарлық нормаларды сақтай отырып өткенін атап өткен жөн.