Қозыбаев университетінде терроризмге қарсы іс-шара өтті

Қозыбаев университетінде 2020 жылға арналған терроризмге қарсы іс-шаралар жоспарына сәйкес тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор Нұрлан Баимбетовтың төрағалығымен терроризмге қарсы күрес бойынша әдістемелік-нұсқаулық кездесу жүргізілді.

Кездесуде қатысушы тұлғалар нысандарда террористік актілер жасаудан немесе басқа да заңсыз әрекеттеден қауіптілік туындаған кезінде жасалатын әрекеттермен танысты, атап айтсақ олар: жарылғыш құрылғыға ұқсас күдікті затты тауып алған кезде; нысанның миналанған қауіптілігі туралы телефон хабарламасын алу кезінде; хатпен қауіп-қатер түскен кезінде; нысанда террористік актілер орын алған кезінде; басқа да төтенше жағдайлар орын алған кезінде.

Білім ордамыздың қабырғасында ұйымдастырылған жиынға университеттің қауіпсіздік қызметімен ұйымдастырылып жүргізілді. Шараға СҚО бойынша ҚР ҰҚК Департаментінің өкілі, ұлттық қауіпсіздік қызметінің майоры Сарсен Құлмағанбетов қатысып, терроризімге және экстремизімге қарсы күрес мәселелері бойынша ақпараттармен таныстырды.