Әдеби ертегі әлемінде...

6В01702 "Орыс тілі мен әдебиеті" мамандығының 2 курс студенттері арасында Үздік авторлық ертегіге шығармашылық байқау 3 апта бойы-07.09.2020 бастап 29.09.2020 дейін өткізілді.
Шығармашылық конкурстың мақсаттары:
Солтүстік Қазақстан облысында орыс ауызша халық шығармашылығын насихаттау.Алынған теориялық білімді практикалық қолдану."Орыс тілі мен әдебиеті" мамандығы студенттерінің шығармашылық әлеуетін ашу, шығармашылық және кәсіби құзыреттіліктерін қалыптастыру.Байқауға РЛ-19 тобының барлық студенттері - 31 адам қатысты, 100%.
Петропавл базалық мектептері мен колледждерінің оқушыларынан тұратын тәуелсіз қазылар алқасы 21.09.2020-29.09.2020 аралығында жұмыс істеді.
Байқау жеңімпаздары 6 студент болды:
1 орын-Валова Ксения
2 орын – Алатаев Алишер
2 орын-Яковенко Екатерина
3 орын-Кислюк Вероника
3 орын - Мальцева Наталья
3 орын-Рсаева Камилла.
Қазылар алқасы байқау жеңімпазы Ксения Валоваяның Ертегісін жоғары бағалады, ертегі тамаша, композициясы тамаша, көлемді екенін, автор интриганы қалай ұстау керектігін білетінін атап өтті.
6В01702 "Орыс тілі мен әдебиеті" мамандығының 2 курс студенттері арасында Үздік авторлық ертегі шығармашылық байқауы жемісті өтті, Студенттер шығармашылық тапсырманы сәтті орындап, "ертегі және көркем емес проза"модулі бойынша білімдерін бекітті.