Шекарасыз ғылыми білім

Central Asia Nobel Fest Live - бұл ғылыми қоғамдастықтың көрнекті өкілдерімен және сарапшылармен пікірталастарға және білімді конверсиялауға арналған бірегей онлайн алаң. Жобаның негізгі мақсаты - ғылымды дамыту және әлемнің үздік саналарымен тәжірибе алмасу үшін өңірлік платформа құру. Оны ұйымдастырушы инклюзивті Даму Қоры болып табылады (IDF).

Қашықтық ғылыми фестиваліне Қозыбаев университетінің оқытушылары мен ғалымдары қатысты.

Central Asia Nobel Fest Live аясында Орталық Азияның барлық бұрыштарындағы студенттер мен жас ғалымдарға платформаға шексіз қолжетімділік беріледі, онда олар нақты уақыт форматында Нобель сыйлығының лауреаттарымен, сондай-ақ түрлі елдердің көрнекті ғалымдарымен қарым-қатынас жасай алады. Онлайн формат қатысушылардың жағдайы мен орналасуына қарамастан, олардың барлық санаттары үшін тең шарттармен инклюзивті білім беруге қолжетімділікті кеңейтуге мүмкіндік береді.

Онлайн фестивальдің басты тақырыбы: "Шексіз ғылым: әлем қайда бара жатыр?", ал расталған спикерлер қатарында-экономика, химия, физика, медицина және әлем бойынша Нобель сыйлығының 7 лауреаты, Breakthrough Prize сыйлығының 3 иегері және әлемдік деңгейдегі 10 астам ғалым бар. Барлық қатысушылар: адам капиталының болашағы; әлемді өзгертетін технологиялар; медицина мен ғылымдағы жаңа қырлар; инклюзивті экономика және тұрақты даму бағыттары бойынша 30 пікірсайыс пен 10 жеке сөз сөйлеу мен сұхбатқа қол жеткізе алады.

Сонымен қатар, ғылым фестивалінің онлайн көрсетілімі бір уақытта үш тілде: қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде өтеді.