Қозыбаев университетінде "Рухани жаңғыру" жобасы бойынша жаңа кітаптар таныстырылды

Қозыбаев университетіне кітапханасына "Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық" жобасы бойынша кітаптардың төртінші траншы түсті. Бұл ағылшын, француз және орыс тілдерінен аударылған 3720 дана 30 басылым.

Оған экономика, қаржы, саясат, тарих, философия, білім, этика, эстетика, құқық туралы кітаптар кірді.   Шығармашылық бағыттағы көптеген кітаптар: медиа жазу, киносценарий, театр және кино өнеріне байланысты.

Олардың тұсаукесері біздің ЖОО- да өтті. Іс-шараға ҚР ҰҰ Әскери институтының (Петропавл қ.) және "Өрлеу" БАҰО АҚ филиалы СҚО өкілдері, ЖОО студенттері мен оқытушылары қатысты.

Естеріңізге сала кетейік, "Жаңа гуманитарлық білім.  Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық" жобасы туралы еліміздің Тұңғыш Президенті 2017 жылы "Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру" атты мақаласында айтқан болатын. Оның аясында гуманитарлық мамандықтар бойынша әлемнің үздік университеттерінің оқулықтары қазақ тіліне аударылып, біздің студенттер сол арқылы білім алуға мүмкіндік алады.

Бүгінгі таңда оқу орда кітапханасында барлық төрт транш бар, бұл 12 мыңнан астам данадағы 84 кітап. Бұл оқу әдебиеттері барлық абонементтер мен оқу залдарында, Коворкинг-орталықтағы көрмеде, сондай-ақ университет сайтында электрондық форматта қолжетімді.