Kozybayev University оқытушысы "Халық Алғысы" медалімен марапатталды

"Герман-роман филологиясы" кафедрасының оқытушысы Аделина Хисматуллина Қазақстан Республикасы Президентінің "Халық Алғысы" медалімен марапатталды. Ол пандемиямен күресте ерекше көзге түскен азаматтарды көтермелеу мақсатында Мемлекет басшысының жарлығымен құрылды.

Ел үшін қиын төтенше жағдай кезеңінде Аделина Наилевна СҚО Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Еріктілер штабына кірді. Басқа еріктілермен бірге ол зейнеткерлерді, науқастарды және басқа да мұқтаж адамдарды меценаттар ұсынған қажетті тауарлармен қамтамасыз етті. Ол гуманитарлық сөмкелерді орап жинады. Сондай-ақ  нәзікжанды жедел желі телефоны бойынша кеңес берді.  Аделина азық-түлік сатып алу туралы өтініш білдіргендер үшін дүкендерге барып, содан кейін пәтерлерге барып таратқан. Еріктілердің бағыт парақтарын  да жасады. "Күніне орта есеппен 20 тапсырыс жеткізді", - деп еске алады педагог - негізінен, бұл көшеге шығуға кеңес берілмеген аға буын өкілдері. Адамдар бізге жасалған жұмыс үшін шын жүректен алғыстарын білдірді ".

Аделина Хисматуллина 5 жылдан астам уақыт бойы волонтерлік қызметпен айналысып келеді. Осы іспен ол студент кезінен қызыққан. Содан бері мұқтаж адамдардың өміріне ақысыз қатысу оның өмірінің маңызды бөлігіне айналды.