Сабақ - кездесу «Жұмысқа орналастыру. Жұмыспен қамту. Мансап.» «Кәсіптік қызметке кіріспе» пәнін оқу шеңберінде

13.10.2020 ж. 6В08301 Орман ресурстары және орман шаруашылығы ББ білім алушыларымен «Кәсіби қызметке кіріспе» пәнін оқу шеңберінде (1-4 курс) «Жұмысқа орналастыру. Жұмыспен қамту. Мансап.» бойынша «СҚО Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» КММ орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар бөлімінің басшысы В. А. Лабанчук сабақ-кездесу өткізді.

Онлайн-кездесу барысында облыстық орман шаруашылығын ұйымдастыру мен орналастырудың негізгі ережелері, салалық салалар үшін орман секторының рөлі мен маңызы, болашақ мамандығы туралы негізгі мәліметтер баяндалды.

Кездесудің негізгі бөлігі «сұрақ-жауап» форматында өтті. Оқушыларды орман өсіру, орман екпелерін қорғау және қорғау, облыстың орман шаруашылығы питомниктерін ұйымдастыру және жұмыс істеу, Ағаш өңдеу, Мемлекеттік қызметке кіру шарттары, сондай-ақ орман шаруашылығында өзекті болып табылатын дипломдық жұмыстардың маңызды тақырыптары мен бағыттары қызықтырды.

Білім алушылар үшін тәжірибе-мамандармен кездесу – бұл оқу үрдісінің маңызды құрамдас бөлігі, әсіресе қазір - қашықтықтан оқыту жағдайында.