"Агрономия және орман шаруашылығы" кафедрасының ПОҚ "сынауықтан картоп " алады.

Ағымдағы жылдың 14 қазанында біздің факультетте "Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің биотехнологиясы"зертханасының салтанатты ашылуы өтті.

Аталған зертхана солтүстік-батыс ауыл және орман шаруашылығы университетімен (ҚХР, Янлин қ.) білім беру және ғылыми ынтымақтастық орталығы – М. Қозыбаеватындағы СҚУ Агротехнопаркі шеңберінде бірлескен ғылыми қызмет нәтижесінде құрылды.

Зертхана заманауи жабдықтармен жабдықталған, онда апикальды меристемалар өсіндісі және in vitro жағдайында картоптың жаппай микроклональды көбеюін қолдана отырып, картоп отырғызу материалын сауықтырудың биотехнологиялық әдістері бойынша ғылыми зерттеулер жүргізіледі.