Алғашқы қадамдар - алғашқы жеңістер!

Бірінші курс студенттері Қозыбаев университетіндегі оқу процесіне толықтай бейімделіп, түрлі іс-шараларда өз бақтарын сынап көре бастады.

Осылайша, "Менеджмент" білім беру бағдарламасының студенті Сабина Баркитова "Менің болашақ мамандығым" атты халықаралық эссе байқауына қатысып, оны жеңіп алды! Өз жұмысында Сабина өзі таңдаған мамандық туралы, оқу ордамыздың миссиясы және оның аймақтың дамуына қосқан үлесі туралы айтты.

Сабина кішкентай кезінен көшбасшы: Әбу Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған гимназия-интернатта оқып жүргенде, ол мектеп президенті болып сайланды, университетте өзінің Ме-20 тобының старостасы екен.

"Қаржы және менеджмент" кафедрасының білім алушылары болашақ мамандықтың қыр-сырымен танысып, студенттік зерттеу жұмыстарын жазу, жобалар жасау, түрлі байқауларға қатысу дағдыларын "Кәсіби қызметке кіріспе" пәні аясында оқудың бірінші айынан бастайды.

Барлық бірінші курс студенттеріне түрлі байқауларға белсенді қатысып, жеңіске жетуді тілейміз!