Отбасы-біздің өміріміздің сенімді тірегі...

Жақында Kozybayev University қызметкерлері мен ПОҚ арасындағы тәрбие және әлеуметтік жұмыс департаменті ұйымдастырған "Отбасы объективінде" байқауы аяқталды. Бірден біздің кафедраның 2 оқытушысы байқауға қатысып, жүлделі орындарға ие болды. Қатысушылар өздерінің отбасылық суреттерін сандық форматта жіберді, олар университеттің Instagram әлеуметтік желісіндегі ресми парақшасында орналастырылды. Жеңімпазды апта ішінде барлық тілек білдірушілер ең көп ұнатумен анықтады.
Қатысушылар үшін бір жарым, үш, төрт мыңнан астам" жүректер " мен оң пікірлер – пайдаланушылар мен жазылушылардың бұрын-соңды болмаған белсенділігі дәлелдеді: отбасылық құндылықтар бәріне жақын және түсінікті! Жаңа рөлде көруге қызығушылық танытқан студенттер өз ұстаздарына белсенді дауыс берді. Міне, қорытынды жасалды.

1 орынды "орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының доценті Жанар Кабдушевна Дарбаева иеленді! Дауыс беру тоқтаған кезде ол 3936 лайк алды. Қазір олардың саны едәуір артты. Басқа жүлдегерлер сияқты.

2 орын "География және экология" кафедрасының оқытушысы Ирина Лаптеваға бұйырды, оны 3415 адам қолдады.

Үшінші орынды 1296 лайк нәтижесімен "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының оқытушысы Айсәуле Оразбайқызы Какпанова иеленді.

СВР жөніндегі Проректор Нұрлан Баимбетов барлық қатысушыларды құттықтап, дипломдар мен жеңімпаздарға естелік сыйлықтар табыс етті. Байқауға барлығы Kozybayev University 8 педагог отбасы қатысты.
Біздің оқытушыларымызға қатысқаны үшін алғыс айтамыз, отбасында бейбітшілік, жайлылық және одан әрі табыстар тілейміз!