2012-2013 КТК университет лигасы

КТК-нің халықаралық күні университет лигасының 26 маусымы ашылды. Екі күн бойы факультеттер мен Тіл және әдебиет институтының 8 құрама командалары тапқыршылық өнерлерін көрсетіп, жанкүйерлердің көңілдерін көтерді. Көрермендердің күлкілері, қызу қол шапалақтауларын сахнадағы КТК ойыншылары үлкен қолдау мен алғыс ретінде қабыл алды. Ойынның нәтижесі: І орынды дене шынықтыру және ақпараттық технологиялар факультеттері бөліп алды. Жарты финалға барлық командалар шығады, бұл биылғы университет лигасының жаңашылығы. Барлық КТК командаларына өздерін көрсетуге тағы бір рет мүмкіндік беріледі.

15.11.2012