Біздің студенттеріміз - Қысқы универсиада 2020 жеңімпазы!

20-25 ақпан аралығында Өскемен қаласында Әл- Фарабидің 1150 жылдығы аясында VIII Қысқы Универсиада ұйымдастырылды. Онда еліміздің 12 жоо-нан, 1000 студент қатысты. Спортшылар  спорттың  бес түрінен сайысқа түсті: призиденттік қысқы көпсайыс, керлинг, спорттық бағдар, биатлон және шаңғы жарысы.  Жастар арасында президенттік қысқы көпсайыстан 1 орынды  М. қозыбаев атындағы СҚМУ құрама командасы иеленді. Команда құрамында "Дене шынықтыру және спорт" білім беру бағдарламасының студенттері: К. Максимов, Б. Тилевов, А. Кошимов, Д. Викторенко. ДШС-17-2 тобының  3 курс студенті, спорт шебері  Даниал Викторенко Қысқы полиатлоннан абсолютті Чемпион атануымен құттықтаймыз!  Ол халықаралық, республикалық жарыстарда жеңімпаз атанып, ел намысын қорғай алды!

Біздің студенттерді құттықтаймыз!

Кафедра ТМФВ