«Қазақстан ормандары: жастар көзқарасы» эссе байқауының қорытындысы

6.11.20 ж. «М. Қозыбаев атындағы СҚУ» КЕАҚ 6В08301 «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» ББ  студенттері арасында эссе байқауының қорытындысы шығарылды. Жастар өз жұмыстарында Қазақстан Республикасының орман секторын дамытудың негізгі проблемалары мен мүмкіндіктеріне өз көзқарастарын білдірді.

Байқаудың ұйымдастырушылары М. Қозыбаев атындағы СҚУ «Агротехнологиялық факультет», «Агрономия және орман шаруашылығы» кафедрасы болды. Байқаудың қазылар алқасының құрамына: В.А. Лабанчук – «СҚО әкімдігінің Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» КММ орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар бөлімінің басшысы, А. Е. Кебекбаев – «Кондратов тәжірибелік-көрсеткіштік орман  тәлімбағы» ЖШС басқарма төрағасы, а.ш./ғ.к.

«Қазақстан ормандары: жастардың көзқарасы» эссе байқауының жеңімпаздарына:

I дәрежелі Диплом: Есімбек Абота (ЛРЛ-18К), Федорова Анастасия (ЛРЛ-18)

II дәрежелі Диплом: Абдылда Сағина (ЛРЛ-18к), Жеңісбек Айшуақ (ЛРЛ-20к), Андрейченко Кирилл (ЛРЛ-20),  Сапарбекова Ақмаржан (ЛРЛ-20)

III дәрежелі Диплом: Әмірхан Айдос (ЛРЛ-18К), Ирсынбет Ұлар (ЛРЛ-18К), Сагитова Айман (ЛРЛ-19к), Подлесный Алесей (ЛРЛ-18), Штукерт Светлана (ЛРЛ-19), Агай Анастасия (ЛРЛ-18).

Қалған қатысушылар сертификаттар алды.

08.11.2020