ДӘТТӘ кафедрасындағы – сапа апталығы 2020

2020 жылдың 12 қарашасында «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасында «Сапа апталығы – 2020: білім беру жүйесіндегі жаңашыл қадам» аясында ZOOM платформасында « «Дене шынықтыру және спорт», « Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» білім беру бағдарламасы студенттерін қашықтықтан оқыту жағдайында спорттық-пәндік блок сабақтарын меңгеру жолдары» атты тақырыпта оқу-әдістемелік семинар ұйымдастырылды, онда «Дене шынықтыру және спорт» ББ үшінші және төртінші курс студенттері, ДӘТТӘ кафедрасының оқытушылары (Зернов Д.Ю., Антоненко П.С., Наумов А.В., Тулаев В.К., Глазырин В.А., Бегалин М.Т., Сотниченко Е.А.), «Дарын» мектеп-лицейінің оқытушылары (Купчин С.В. и Юркевич Е.А.), Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандарылған мектеп-интернат-колледжінің Арыкбаев Б.А. және оқытушы Малгаждаров Д.Е. қатысты.

Семинарға қатысушылар «online» режимінде өткізілген тәжірбиелерімен бөлісіп, әр түрлі платформада үй жағдайында орындалған физикалық жаттығулар барысында туындаған қолайсыздықтардың алдын-алу жолдарын кеңінен талқылады, сонымен қатар, оқытушы П.С. Антоненконың «Баскетболды оқыту әдістемесі» атты электронды оқулығы көрсетілді.

Ұсынылған ұсыныстар, әдістер мен тәсілдер «Дене шынықтыру және спорт», «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» ББ студенттері үшін оқу үрдісін ұйымдастыру барысында өте маңызды.

Кафедра ТМФВ