"СПИД-тің алдын алу " қабырға газеттерінің байқауы

Егер нашақорлық "ХХ ғасырдың қасіреті" деп аталса, онда өткен ғасырдың аяғы мен осы ғасырдың басындағы ең зерттелмеген аурулардың бірі "ХХІ ғасырдың обасы" деп атауға болады. Бұл СПИД / АИТВ.
СПИД /АИТВ-ға қарсы іс-қимыл жөніндегі нәтижелі бағдарламалар, ең алдымен, жас адамның өз денсаулығы мен социумдағы мінез-құлқына дұрыс көзқарасын қалыптастыруға бағытталуы тиіс, бұл өз кезегінде СПИД / АИТВ-ның таралуын болдырмауға мүмкіндік береді.
Жастар арасында салауатты өмір салтын қалыптастыру мақсатында 13 қарашада "Орыс тілі және әдебиеті" кафедрасында жыл сайынғы "СПИД-тің алдын алу" қабырға газеттерінің байқауы өтті. Байқауға РЛ-20 тобының 1 курс студенттері қатысты.
Балалар плакаттар мен қабырға газеттерін дайындап, онда "21 ғасыр обасына" деген өз ұстанымы мен көзқарасын білдірді.

Қазіргі әлемде жас адам тек оқу пәндері бойынша ғана емес, сонымен қатар сапалы ұзақ өмір сүруге не ықпал ететіні туралы үлкен білімге ие болуы керек. Өлімге әкелетін СПИД /ВИЧ ауруының алдын-алу- бұл жас адамға дұрыс жолды таңдауға көмектесетін білім.