"Қозыбаев оқулары -2020" ДӘТТӘ кафедрасында

2020 жылы 20 қараша М. Қозыбаев атындағы СҚУ-да Қазақстан ғылымының қазіргі жетістіктері, жаңашылдығы және болашағы аясында «Қозыбаев оқулары» Халықаралық ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді. Конференцияға Қазақстан және Ресей елдерінің алдыңғы қатарлы ғалымдары, жоғары оқу орындары, спорттық мектептер педагоготары мен оқытушылары, білім беру орындарының тәрбиешілері, магистранттар, студенттер және Қазақстан мен Ресейдің қоғамдық өкілдері қатысты.

«ҚАЗІРГІ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ: ДӘСТҮРЛЕР. ЖЕТІСТІКТЕР. ЖАҢАШЫЛДЫҚТАР.» секция жұмысында ДӘТТӘ кафедрасының ПОҚ, магистранттары және студенттері қатысты. Ынтымақтастық аясында Қазақстанның әр қаласындағы біздің қызметтестеріміз өз мәліметтерімен белсенді қатысты.

1. Ерпебаев Н.К.,

М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті. Спорттық пәндер және жекпе--жектер кафедрасының меңгерушісі п.ғ.к, доцент г.Шымкент

«Дене шынықтыру сабағында интерактивті оқыту әдістерін меңгеру»

2. Склярова Е.А.