Сергей Пашковқа "профессор" атағы берілді

Жағымды жаңалық пен игі бастама!  Қозыбаев университетінің "Математика және жаратылыстану ғылымдары" факультетінің деканы, география ғылымдарының кандитаты Пашков Сергей Владимировичқа ҚР Білім және ғылым министрлігі саласында сапаны қамтамасыз ету комитеті "Ғылыми атақ беру туралы" Комитет төрағасы міндетін атқырушысының бұйрығымен  профессор ғылыми атағы берілді.

Қозыбаев университетінің деканы Сергей Пашковты шын жүректен құттықтай отырып, зор денсаулық, бақыт, еліміздің білім және ғылым саласында атқарып отырған абыройлы қызметі мен еңбегіне шығармашылық табыс тілейді.