Біздің жетістіктеріміз!

18-19 қарашада Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының "Болашаққа бастар жол әрқайсысынан" атты дәстүрлі білім беру жобасы вебинар форматында өз жұмысын өткізді. Онлайн сабақтардың қатысушылары Қазақстанның түрлі қалаларының студенттері болды. Елбасы кітапханасының қызметкерлері онлайн-дәрістер өткізіп қана қоймай, интерактивті жаттығулар мен тренингтердің көмегімен жастарды дүниетанымын кеңейтуге, өз көзқарасын қорғауға, шешендік және сыни ойлау қабілеттерін дамытуға, олардың санасын жаңғыртуға ықпал ете отырып, білім мен дағдыларды жетілдіруге шақырды. вебинар барысында студенттер Елбасы кітапханасының жетекші ғылыми қызметкерлері әзірлеген "Тәуелсіздік дәуірі", "Төртінші өнеркәсіптік революция" дәрістерін тыңдап, пікір алмасты, практикалық тапсырмаларды орындады. Аталған семинарға дене шынықтыру және спот "білім беру бағдарламасының ДШС -18 -1 тобының 3 курс студенті Тілевов Бекпулат қатысты. Бекпулаттың айтуынша, ол алған біліміне риза болған.

Кафедра ТМФВ