Адалдық пен парасаттылыққа тәрбиелеу мектептен басталады

Петропавл қ. №21 ЖББМ оқушылары кіретін "Адал ұрпақ" ерікті мектеп клубының белсенділері үшін біздің университеттің " Sanaly urpaq " жобалық кеңсесі онлайн тренинг ұйымдастырды. Онда білім беру ортасындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет және адалдық пен сананың ашықтығы қағидаттары туралы айтылды. Ең белсенді балалар мектепте сыбайлас жемқорлыққа қарсы ортаны тәрбиелеу аясында жүргізілген жұмыстардың нәтижелерімен бөлісуге асықты.

Іс-шараға қатысушылар ерікті мектеп клубының даму векторларымен қиылысатын " Sanaly urpaq" бойынша қызметтің негізгі бағыттарымен танысты. Жобалық кеңсенің қызметкерлері жас ұрпақты ашықтық қағидаттарын тәрбиелеуге арналған іс-шараларды өткізудің қызықты идеялары туралы айтып берді, сондай-ақ академиялық адалдықты сақтау ережелерін талқылады, өйткені адамгершілігі жоғары, жауапты ұрпақ мектеп қабырғасынан басталады.

Жалпы, "Адал ұрпақ" ерікті клубтарының негізгі міндеті оқушылардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру, сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілікті нығайту бойынша бастамаларды көтермелеу және парасатты мінез-құлықты қалыптастыру болып табылады.