Біздің жетістіктеріміз!

26-29 қарашада Қостанай қаласында жекпе - Жектен жастар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті. Жекпе-жек (ережесіз жекпе - жек) - спорттық жекпе-жек түрі. Жекпе-жек, қазақша күрес, кикбоксинг, самбо, каратэ, таэквондо сияқты әртүрлі жекпе-жектердің арсеналынан техникалық әдістерді қолдануға мүмкіндік береді және соққылар мен соққыларды, лақтыруларды, ұстамаларды, стенд пен партердегі күресті қамтиды.
"Дене шынықтыру және спорт "білім беру бағдарламасының ДШС - 20-1 тобының 1 курс студенті Шмидт Артур 3 орын иеленіп, жекпе-жектен Қазақстан Республикасы чемпионатының қола жүлдегері атанды.
Артурды құттықтаймыз, табыс тілейміз!!!

Кафедра ТМФВ