"Қазіргі Қазақстан. Елбасының көшбасшылық сабақтары".

30 қарашада Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған іс-шаралар аясында Агротехнологиялық факультеттің деканы - Шаяхметова Алтын Сейтахметқызы ашық дәріс өткізді.

Ашық дәрістің мақсаты:

- Тұңғыш Президенттің (Елбасы) өмірбаяны мен қызметі және оның Қазақстан Республикасының дамуындағы рөлінің маңызы туралы білімдерін тереңдету;

- танымдық қызығушылықты дамыту, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті өмірінің көкжиегін кеңейту;

- студенттердің отансүйгіштік сезімін және өз Отанына деген сүйіспеншілік сезімін, Тұңғыш Президенттің қызметіне құрметпен қарауды тәрбиелей отырып, Қазақстанның мемлекеттік рәміздеріне, біздің еліміздің халықтарының тарихи өткеніне және дәстүрлеріне деген құрметпен және ұқыпты қарым-қатынаста тәрбиелеу.

Алтын Сейтахметқызы өз сөзінде барлық студенттерді келе жатқан мерекемен құттықтады, сондай-ақ болашаққа бағытталған саясаты Қазақстанды Орталық Азия аймағында, ТМД-да алдыңғы қатарға шығарған және халықаралық мойындауға ие болған Қазақстан қоғамының тұрақты дамуын қамтамасыз ететін Мемлекет басшысының Қазақстан мемлекеттілігін құрудағы ауқымды тарихи рөлін атап өтті.

«Мен сіздерді 1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күнімен шын жүректен құттықтаймын! Бұл барлық қазақстандықтар үшін нағыз ұлттық мерекеге айналды. Бұл мереке өте маңызды және ерекше. Осыдан 29 жыл бұрын, 1991 жылы 1 желтоқсанда, біздің еліміз бірінші президентін сайлады. Біздің ата-бабаларымыздың арманы - тәуелсіздікке жол ашқан бақытты күн.Осылайша, Президент институтының енгізілуімен Қазақстан мемлекеті өз тарихында жаңа дәуірге қадам басты.Тұңғыш Президент күні құтты болсын!