Докторантурада білім алушыларға арналған онлайн семинар

Қозыбаев университеті жас ғалымдар кеңесінің төрағасы Павел Петров біздің ЖОО докторанттары үшін "Ғылыми қызметтің нәтижелері мен болашағы" тақырыбында онлайн-семинар өткізді.

Кездесу www.scopus.com, www.webofknowledge.com, www.orcid.org, www.publons.com, www.mendeley.com ақпараттық платформалардың ерекшеліктерін түсіндіруге арналды. Мұнда Scopus және Web of Science мәліметтер базасында индекстелген авторлар мен мақалалар туралы ақпарат берілген. Олардың көмегімен сіз өзіңіздің ғылыми-зерттеу қызметіңіздің нәтижелерін жариялау үшін қолайлы журнал таба аласыз.

Докторанттар үшін бұл әсіресе маңызды, өйткені оқу нәтижелері бойынша олар тиісті мәліметтер базасында индекстелген басылымға мақала жазуы керек.

Онлайн семинар нәтижесінде білім алушылар осы платформаларда тіркелу, өз мақалаларын өз аккаунтына байланыстыру, мақалалар мен авторларды іздеу ерекшеліктері, сондай-ақ өз жарияланымдары туралы деректерді бір платформадан екінші платформаға экспорттау туралы ақпарат алды.