Волонтерлер мен ЖОО басшылығының "ореn ѕрасе" форматындағы қашықтықтан кездесуі

Қозыбаев университетінде халықаралық еріктілер күніне арналған "Open ѕрасе " өтті.  ЖОО басшылығымен онлайн кездесуге "Әлеуметтік студенттік несие" бағдарламасына қатысатын студенттер, проктор-еріктілер, репетитор-еріктілер, эковолонтерлер және басқалар ат салысты.

Басқарма Төрағасының - Ректордың м.а Ербол Исақаев барлығын құттықтап, студенттерді мерекемен құттықтады. Олар өз кезегінде университетте волонтерлік қызметті дамыту бойынша идеяларымен бөлісті. Осындай жобалардың бірі тұрақты негізде қоғамдық пайдалы жұмыспен айналысатын студенттерді көтермелеудің ішкі жүйесін әзірлеу болып табылады.

Проктор-еріктілер олардың қатысуымен емтихан сессиясын өткізудің ерекшеліктері туралы айтып берді. Еріктілердің пікірінше, бұл академиялық адалдықты сақтау қағидаттарын қалыптастырудың тамаша тетігі.

Кездесу бейресми, жылы жағдайда өтті. Еріктілер университеттің оларға көрсеткен тұрақты қолдауы үшін жігерленіп, алғыстарын білдірді. Қозыбаев университетінде 500-ден астам білім алушы ерікті қызметпен айналысады.