Ғылыми-әдістемелік онлайн-семинар

Коронавирустық Пандемия білім беру процесінің барлық деңгейлерінде цифрлық трансформацияны бастады.
Ол соңғы бірнеше жылда мемлекеттік саясат аясында жоспарланғаннан әлдеқайда жылдам жүзеге асырылады.
Біз кейбір ерекшеліктерге дайын болдық, кейбіреулерге онша емес.
Бір нәрсені анық айтуға болады: Цифрландыру-бұл болашақ емес, бұл біздің бүгінгі болмысымыз.
"Арнайы және әлеуметтік педагогика"кафедрасының ПОҚ ұйымдастырған және өткізген ғылыми-әдістемелік онлайн-семинар дәл осы мәселеге арналды.
Дөңгелек үстелге қатысушылар: "ССК" кафедрасының ПОҚ, М. в. Санникова, Е. Кухаренко.В.,
 Ибрагимова Е. В., Аблина А. К., Дайрабаева Алина және Мартыневская Валентина, 3 курс студенттері.