Шет елдердегі инклюзивті білім беру модельдері " атты халықаралық онлайн-семинар»

2020 жылдың 20-30 қараша аралығында "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасының ПОҚ "шет елдерде инклюзивті білім беру модельдері"атты халықаралық онлайн-семинарға қатысты. Семинар "Ресейдегі инклюзивті білім беру моделі", "Израильдегі инклюзивті білім беру моделі", "фин мектебі үлгісінде инклюзивті білім беру моделін практикалық іске асыру", "Швециядағы инклюзивті білім беру моделі", "Германиядағы инклюзивті білім беру моделі", "инклюзивті оқыту нысаны мұғалімдерінің кәсіби эмоционалды күйзелісі" тақырыптары бойынша онлайн-шеберханалар және "Финляндиядағы инклюзивті білім беру моделі"тақырыбында онлайн-дәрістер түрінде өтті. Онлайн-семинарды өткізу кезінде "ССК" кафедрасының ПОҚ "педагогтың цифрлық құзыреттілігі" онлайн-курсы аясында өткен "Таллин университетінде Онлайн-оқыту және ашық білім беру практикасы" вебинарларына да қатысты. Тиімді онлайн сабақ".