«Sanaly urpaq» жобалық кеңсесінің қызметкерлері марапаттарға ие болды

Жылдың соңғы айы әрқашан жарқын оқиғаларға толы. Бұл жаңа жылға дайындық қана емес, сонымен қатар маңызды мемлекеттік мерекелер мен есте қаларлық күндер. Желтоқсанның басы Kozybayev University «Sanaly urpaq» жобалық кеңсесінің комплаенс академ офицерлері үшін жемісті болды.

Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күніне орай Айнұр Әбілтаева ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің СҚО бойынша департаментінің басшысы Ернар Баянғазиннің қоғамдағы адалдық пен парасаттылық құндылықтарын нығайтқаны үшін алғыс хатымен марапатталды.

Богдан Петров Бірінші сыбайлас жемқорлыққа қарсы медиаорталық және «Қызылжар - адалдық алаңы» өңірлік жобалық кеңсесінің атынан Солтүстік Қазақстан облысының азаматтық секторын дамытуға қосқан үлесі үшін грамотасына ие болды.

Kozybayev University ұжымы әріптестерді шын жүректен лайықты марапаттармен құттықтап, жаңа жеңістер тілейді! Білім ордамыздың дәрежесін көтеру мен адал академиялық қоғамдастықды дамыту жолында сәттілік серіктеріңіз болсын!