Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыбында студенттердің психолог мамандарымен кездесуі өтті

Қозыбаев универитетінде түрлі мамандықтағы студенттерге арналған "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы ойындарында кім жеңеді және кім ұтылады? " атты онлайн-семинар өткізілді. Кездесуді СҚО бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Департаментінің психолог-маманын тарта отырып, университеттің психологиялық қызметі ұйымдастырды.

Іс-шара барысында білім алушылар халық даналығын еске ала отырып, сыбайлас жемқорлықтың бар-жоғын анықтау мақсатында жағдаяттық ойындар ойнады. Тіпті сыбайлас жемқорлық жағдайларын эмоционалды түрде бастан өткеруге мүмкіндік туды. Кездесудің соңғы кезеңі "бас тарту" ойынымен аяқталды. Студенттер белгілі бір уақыт ішінде пара алудан бас тарту үшін жеткілікті дәлелдер келтіре алды.