«Үздік топырақ зерттеуші-2020»

«Агрономия» мамандығының 4 курс студенттері Воскобой Любовь, Алтайқызы Бақыт, Шаравара Ирина, Козина Вероника және Ермакова Мария «Үздік топырақ зерттеуші-2020» халықаралық қатысуымен өткен Х студенттердің кәсіби шеберлік байқауына қатысты. Конкурс қашықтық форматта өтті, бұл жарыстың ұйымдастырушылары П.А.Столыпин атындағы Омбы мемлекеттік аграрлық университеті болды.
Сайыс бірнеше кезеңдерде өтті, олардың әрқайсысында біздің студенттер жоғары дайындық пен ұйымшылдықтарын көрсетті. Сайыс қорытындысы бойынша біздің топ «Топырақ туралы үздік бейне» номинациясы бойынша 1 орынға ие болды