I Халықаралық ғылыми-практикалық конференция «Әлеуметтік-педагогикалық, клиникалық және психологиялық аспектілері кәсіби қызметті қамтамасыз ету мәдениетаралық кеңістікте »

25.12.2020 ж. «Педагогика және психология» кафедрасының оқытушылары мен магистранттары ғылыми ынтымақтастық аясында Ресей Федерациясы, Свердлов облысы, Екатеринбург қ. «УрГМУ» ФМБОУ «Психологиялық-әлеуметтік жұмыс және жоғары мейіргерлік білім» факультетімен бірлесіп «Мәдениетаралық кеңістікте кәсіби қызметті қамтамасыз етудің әлеуметтік-педагогикалық, клиникалық-психологиялық аспектілері» атты бірінші Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты. Пленарлық отырыста «М. Қозыбаев атындағы СҚУ» педагогикалық факультетінің деканы, PhD докторы - Магзумова Арайлым Қуанышқызы құттықтау сөз сөйледі. Аталған іс-шараға 100-ден астам қатысушылар ZOOM платформасында қатыста алды.

Пленарлық отырыстағы баяндамалар қаралып отырған мәселелердің қазіргі заманымен және өзектілігімен ерекшеленді. Конференция барысында «Заманауи сын-тегеуріндер жағдайында психологиялық – педагогикалық көмек көрсету мәселелері» бағыты бойынша сұрақтар талқыланып, аға оқытушы -Самиева О.Б. өз әріптестерімен «Аутизм спектрі бар балалардың ата-аналарының эмоционалдық күйіп қалуы» атты баяндама тақырыбында сөз сөйледі.

Қызықты секциялардың бірі – «Жастар секциясы» біздің кафедраның студенттері мен оқытушылары тарапынан үлкен қызығушылық пен назар аударылды. Біздің магистранттарымыз осы секцияда белсе қатысып, келесі тақырыптарында баяндамаларын дайындады:

Уаисова Сания, ПП кафедрасының магистранты (ППС-м-19 топ) «Студенттердің кәсіби бағдарланған білім беру траекториясын әзірлеуге психологиялық-педагогикалық жағдайлардың әсері» атты баяндама.

Рахимова Зарина, ПП кафедрасының магистранты (ППС-м-19 топ) «ТжКБ жүйесінде студенттердің эмоционалды зияткерлігін дамытудың психологиялық-педагогикалық ерекшеліктері» атты баяндама.

Молдыбаева Жаннат, ПП кафедрасының магистранты (ППС-м-19 топ)

«Психологиялық-педагогикалық зерттеулердегі болашақ мұғалімдердің басқарушылық дағдыларының мазмұнды және құрылымдық компоненттері» атты баяндама.

«Жастар секциясы» жұмысының соңында жеңімпаздар анықталып, «Педагогика және психология» кафедрасының магистранты Уаисова Сания І орынға ие болды.

«Конференция жоғары деңгейде өтті! Қатысушылардың баяндамаларын тыңдау қызықты болды, сөз сөйлеушілер өзекті тақырыптарды көтерді, өз зерттеулерімен бөлісті! Конференцияны ұйымдастырушыларға үлкен рахмет!"- деп өз әсерімен біздің жеңімпазымыз – С.К. Уаисова бөлісті.

Біздің кафедрамыз С.К. Уаисованы жеңісімен құттықтап, шығармашылық шабыт, табыс және ынта тілейміз! Биік белестерден көріне беріңіз!

05.01.2021