Бос жұмыс орындар онлайн жәрмеңкесі

Түлектерді жұмысқа орналастыру университет жұмысының тиімділігінің маңызды көрсеткіштерінің бірі. Қозыбаев университетінің түлектерін жұмысқа орналастырудың негізгі нысандары: кәсіби тәжірибе нәтижелері бойынша жұмыспен қамту, студенттерді бос жұмыс орындары бойынша бөлу, «Түлектер жәрмеңкесі» арқылы жұмысқа орналастыруы қарастырылады.

Бос жұмыс орындар онлайн жәрмеңкесі өтті. Оның мақсаты- ағымдағы жылдың түлектерін жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу және түлек пен жұмыс беруші арасындағы өзара әрекеттесуді оңтайландыру болып табылады.
Онлайн өткен іс-шараға 173 адам қатысты, олардың 20-дан астамы - Петропавл қаласы мен Солтүстік Қазақстан облысы ұйымдары мен кәсіпорындарының өкілдері. Жұмыс берушілер қолда бар бос жұмыс орындары мен еңбек жағдайлары туралы түсіндіру ақпаратын берді.

Биылғы жылы күндізгі оқу бөлімін 1011 студент тәмамдайды, оның ішінде 451-і "Білім" , 212 - "Техникалық ғылымдар және технологиялар" бағытымен қоса  «Серпін-2050» бағдарламасы бойынша  контингент– 240 студентті құрайды.

Мансап және жұмыспен қамту орталығы белсенді жұмыс атқаруда, онда студенттер көмекке жүгіне алады (2 корпус, 201 кабинет). Іс-шаралар жоспарына сәйкес әрі қарай бірқатар кездесулер өткізіледі, олардың мақсаты біздің түлектерге жұмыс табу болмақ.