Қозыбаев университетінің студенттері жатақханаға орналастырылуда

Қозыбаев университетінде жатақханаға орналастыру рәсімі басталды. Студенттік жатақханаға тіркелу үшін университеттің ресми сайтында онлайн өтініш беру қажет болатын. Студенттер және ата-аналар орналасу кезінде медициналық бетперде киіп, 2 м әлеуметтік қашықтықты сақтады.

Білім министрінің бұйрығына сәйкес студенттер бөлмелердің 50% қамтылуымен яғни бір бөлмеге 2 адамнан орналастырылады. Санитарлық нормаларды ескере отыра, барлық жатақханалар бойынша барлығы 900 орын берілген.

Оқу ордамыздың жатақханаларында барлық санитарлық талаптар сақталады. Жатақханаға кірген кезде дене қызымы өлшенеді. Кіре берісте зарасыздандыру мақсатында антисептикалық құралдар бар. Жатақхана студенттер тұруына қажетті барлық қолайлығы, қауіпсіздігімен ерекшеленеді. Университетіміздің жатақханаларында тұруға, оқуға және демалуға барлық жағдай жасалған.