М. Қозыбаев атындағы СҚУ Жас ғалымдар кеңесі. жыл сайын барлық факультеттерінің М. Қозыбаев атындағы СҚУ студенттік ғылыми бірлестіктері арасында ғылыми жетістіктер көрмелерінің конкурсын өткізеді.

М. Қозыбаев атындағы СҚУ Жас ғалымдар кеңесі. жыл сайын барлық факультеттерінің М. Қозыбаев атындағы СҚУ студенттік ғылыми бірлестіктері (СҒБ) арасында ғылыми жетістіктер көрмелерінің конкурсын өткізеді.
Байқаудың мақсаты: студенттердің ғылыми жетістіктерін анықтау мақсатында факультеттердің СҒБ ғылыми - зерттеу қызметіне мониторинг жүргізу.
Байқауды өткізу жоспары: СҒБ төрағасы немесе басшысы конкурсқа қатысуға электрондық өтінім жазуы тиіс. Өтінім 2021 жылдың 13 ақпанына дейін жас ғалымдар кеңесінің электронды мекен-жайына жіберілуі тиіс smy_111@mail.ru.
Байқау қорытындысы 2021 жылдың 1-5 наурыз аралығында өтеді. Байқауды өткізу нәтижелері бойынша университеттің үш үздік СҒБ одан әрі ғылыми зерттеулерге ақшалай қаражат бөлінетін болады. Байқаудың барлық қатысушылары сертификаттармен марапатталады.

(Қосымша)

23.01.2021