"Стресске қарсы күрес" студенттік буклеттер конкурсы

2021 жылдың 27 қаңтарында "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасының оқытушылары қашықтықтан зум алаңында "Стресске қарсы күрес"студенттік буклеттер конкурсын өткізді. Бұл іс-шарада студенттер өзін-өзі оқшаулау кезінде стрессті қалай жеңетіндерін көрсетті және айтты. Әр студент стресстік жағдайлармен әртүрлі жолдармен күреседі, олардың әрқайсысының өзіндік әдістері мен формалары бар. Осылайша, көп жағдайда туыстарымен және достарымен қарым-қатынас, сүйікті музыканы тыңдау, сондай-ақ спортпен шұғылдану бәріне көмектеседі. Байқау қорытындысы: 1 орын - Егізова Александра, 2 орын - Ботабасова Шамшырақ, 3 орын - Кенжебекқызы Қымбат.