«Туған өлке сұлулығы - сен мұндай тамаша!»

Ағымдағы жылдың 17-22 қарашасында Агротехнологиялық факультетте ауыл шаруашылығы қызметкерлерінің күніне арналған плакаттар байқауы өткізілді.

Байқаудың ұйымдастырушылары "Азық-түлік қауіпсіздігі" кафедрасы болды.Конкурстық материалдарды қазылар алқасы конкурстық материалдарды ресімдеуге қойылатын талаптарға сәйкес конкурс ережесімен бекітілген бағалау критерийлеріне сәйкес зерделеп, бағалады. Қазылар алқасы байқауға ұсынылған жұмыстардың жоғары деңгейін, материалдардың алуан түрлілігін, орындаудың жоғары шығармашылық деңгейін атап өтті.

"Туған өлке сұлулығы" атты плакаттар байқауының қорытындысы:

1 орын-"Өсімдіктерді қорғау және карантин" білім беру бағдарламасы, ЗиКр-19 тобының студенті Коваленко Карина Владимировна.

2 орын - "Орман ресурстары және орман шаруашылығы" білім беру бағдарламасы, ЛРЛ-20-1-к тобының студенті Мустафаева Аружан, "Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы" білім беру бағдарламасы, ТППЖ-20 тобынын студенті - Душеба Мария.

3 орын - "Агрономия" білім беру бағдарламасы, А-19 тобының студенті Смирнова Ангелина Александровна, "Азық-түлік өнімдерінің технологиясы" білім беру бағдарламасы ТПП-18-2-к Сейтқасымова Сымбат және "Биотехнология" білім беру бағдарламасының студенттері БТ-19 тобы Жамалеева Айнұр мен Денисевич Алина.

Байқау жеңімпаздарына дипломдар табысталды.

Байқаудың барлық қатысушыларына алғыс айтамыз!