"Қазақстандағы үштілділік заманауи білім беру басымдықтарының бірі " конференциясы

22 қаңтарда ZOOM онлайн-платформасында "Қазақстандағы үштілділік заманауи білім берудің басымдықтарының бірі ретінде"атты мазмұнды конференция өтті. Конференция жұмысына "Орыс тілі мен әдебиеті "кафедрасының оқытушылары:Дарбаева Ж.К, Ботаева А. И,Какпанова а. У, Оспанова и. в, Агибаева С. С,Леонтьева А. Ю,Родина р. а., сондай-ақ қала және облыс мектептерінің мұғалімдері: Кожабаева А. Х,Белгибаева А. К,Валиева Б. Е,Сарсимбаева А. К., Артымбаева Б. Н. қатысты. Конференцияға қатысушылар қызықты баяндамалар жасады, пікір алмасты,мектептер мен ЖОО-дағы Орыс тілі сабақтарында үштілділік қағидаттарын іске асыру тақырыбы бойынша проблемалық мәселелерді талқылады, сондай-ақ жұмыста кейіннен пайдалану үшін әдістемелік құралдарды әзірлеу бойынша бастама білдірді.