"Еріктілердің өзара әрекеттесу мәселелері (қашықтықтан оқыту жағдайында)"

3.02.2021 жылы "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасының оқытушылары "Ашық жүрек" еріктілер жасағының студенттері натемамен"Еріктілердің өзара әрекеттесу мәселелері(қашықтықтан оқыту жағдайында)"атты дөңгелек үстел өткізді. Бүгінгі күні пандемия жағдайында волонтерлік жасақтың жұмысы тарылды, өйткені волонтерлердің өзара іс-қимылының мынадай проблемалары бар: 1. Жаппай волонтерлік жиындардың мүмкін еместігі (ZOOM платформасында қашықтықтан жиналыстар). 2.Қызметті шектеу (вирустық аурулардың салдарынан). 3. Ақпараттық көмек көрсетіледі (әлеуметтік желілерде посттар). 4.Қайырымдылық жәрмеңкелер мен көрмелерді күрт қысқарту және көшіру. 5.Тартылған волонтерлер санын қысқарту. 6.Мектептер мен интернаттарға баруды қысқарту. Осы проблемаларға қарамастан, еріктілер әлі де осы қызметпен айналысады, маңызды ақпаратты орналастыра отырып, әлеуметтік желілерде белсенді жұмыс істейді.