Жыр жүйрігі - Мұқағали!

10 қаңтар күні Агротехнологиялық факультетте әдебиет патшалығының ғажайып ханзадасы, Хантәңірінің мұзбалағы, "Ғасыр ақыны" атанған, миллион сезімнің иесі, ақиық ақын Мұқағали Мақатаевтың 90 жылдығына арналған әдеби сазды кеш өтті.
Кештің басты қонақтары Галиев Жаксылык Мухажанович және Жунусов Акан Есмангзиевич ақын жайлы естеліктермен бөлісіп кешімізді ашып берді.
Факультетіміздің талантты студенттері ақын шығармаларынан үзінділер оқып, ақынға арнау арнады.
Кеш көрермендері шығармашылық кешті тыңдай отырып жүргізушілердің ақын өмірінен қойылған сұрақтарға белсене жауап беріп отырды. Сонымен қатар кеш барысында ақын әндерінен жинақталған бейне-ролик көрсетілді.