Серіктес университеттермен халықаралық ынтымақтастық

Украина, Беларусь және Ресей Федерациясының ғалымдарына Солтүстік Орал мемлекеттік аграрлық университетінің (Тюмень қ., РФ) серіктес жоғары оқу орны базасында өткен "Мал шаруашылығы мен ветеринарлық медицинадағы ғылымды дамытудың заманауи бағыттары" атты халықаралық онлайн ғылыми-практикалық конференцияда Қазақстан Республикасының мал шаруашылығын дамытудың қазіргі жағдайы мен перспективаларын Агротехнологиялық факультеттің "Азық-түлік қауіпсіздігі" кафедрасының меңгерушісі Иль Дмитрий Евгениевич ұсынды. Мұндай іс-шаралар жоғары оқу орындары арасындағы халықаралық байланыстарды нығайтуға және ғылыми жетістіктерде тәжірибе алмасуға ықпал етеді.

Бүгінгі күні Солтүстік Орал мемлекеттік аграрлық университетінен виртуалды академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Агротехнологиялық факультетте "Орман ресурстары және орман шаруашылығы" және "Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы" білім беру бағдарламалары бойынша 10 студент, сондай-ақ «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» және «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» бойынша 2 магистрант білім алуда.