"Ядролық қарудан азат әлем!" плакаттар байқауының қорытындысы шығарылды.

Байқаудың мақсаты: ядролық қару мен "бейбіт атомның" әсер ету және қолдану салдары саласындағы білім алушылардың ой-өрісін кеңейту және тереңдету, жер бетіндегі бейбітшілік пен өмірді сақтау проблемасының адамгершілік аспектілерін "ашу".

Байқаудың міндеттері:

- Жаһандық экологиялық проблемаларды адамзатқа қауіп ретінде түсінуге жәрдемдесу;

- Отанға деген сүйіспеншілікті, азаматтық ұстанымды тәрбиелеу;

- бейбітшілікті сақтау ісінде белсенді жауапты өмірлік ұстанымға ие болуға дайындығын дамыту.

Конкурсқа барлығы 18 плакат ұсынылды, оның ішінде 13 жұмыс әрбір студент - конкурсанттан, сондай-ақ топтан жалпы 5 жұмыс ұсынылды. Конкурстық комиссия нәтижелерді екі санат бойынша бағалау туралы шешім қабылдады.

Шығармаларда қазіргі жастардың экологиядағы жаһандық проблемалар тақырыбындағы қағидатты ұстанымы болашақ ұрпаққа қауіп ретінде айқын көрсетілді, сондай-ақ онымен күресу қажеттілігі көрсетілді.

Байқауға ұсынылған жұмыстар формасы, құрылымы, мазмұны жағынан өте алуан түрлі. Барлық жұмыстар өте қызықты, шығармашылық тұлғалардың талантын, жұмысын бағалау қиын болды.

"Ядролық қарудан азат әлем!" конкурсы нәтижесі:

I орын - Асқаров Жалғас Жанатұлы, ЛРЛ-20-1қ тобы;

II орын - Бекқожина Әсемгүл Болатқызы, ЗиКР-19 тобы, Жалдибаева Арайлым Рекулбекқызы, ЛРЛ-20-2қ тобы;

III орын-Дүйсеқұл Нүрила Айтпайқызы ЛРЛ-20-1қ тобы, Жантаева Жұлдыз Құдайбайқызы ЛРЛ-18-1қ тобы,Сапарбекова Ақмаржан Миронқызы ЛРЛ-20-2 тобы.

"Ядролық қарудан азат әлем!", Агротехнологиялық факультет топтары арасында:

I орын – ЛРЛ-19 тобының студенттері, "Орман ресурстары және орман шаруашылығы"-  білім беру бағдарламасы ;

II орын-А-20 тобы, "Агрономия"- білім беру бағдарламасы;

III орын-ЛРЛ-18-2қ, "Орман ресурстары және орман шаруашылығы" - білім беру бағдарламасы тобының студенттері.

Жеңімпаздар мен қатысушыларды құттықтаймыз!

Байқау жеңімпаздары дипломдар алады, қалған барлық қатысушыларға грамоталар беріледі.

Біз ядролық қарусыз әлем үшін!

13.02.2021