ProAgroTalk 1.0 халықаралық аграрлық бизнес-форумының ашылуы: "Ауыл шаруашылығындағы жаңа технологиялық құрылым. Италия мен Ресейдің тәжірибесі"

2021 жылдың 19 ақпанында ProAgroTalk 1.0 халықаралық ауыл шаруашылығы бизнес-форумының ашылуы жоспарланған: «Ауыл шаруашылығындағы жаңа технологиялық тәртіп. Италия мен Ресейдің тәжірибесі» Ұлттық астық өндірушілер одағы (бұдан әрі – Одақ) ресейлік шетелдік серіктестермен бірлесіп ұйымдастырған.

Форумның мақсаты бүгіннің өзінде отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге ресейлік ауыл шаруашылығының «ертеңгі күні» құралдарын таңдауда кешенді көзқараспен қамтамасыз ету, өсімдік өсіру технологиясына табысты шетелдік тәжірибені енгізу, тиімді ауыл шаруашылығы өндірісін ұйымдастыру, оқыту, сертификаттау және сату болып табылады, оның ішінде экспортқа, органикалық өнімдер.

Іс-шараға тіркелу үшін http://www.proagro talk.org сілтемесі арқылы ProAgroTalk 1.0 веб-сайтына өтуге болады. Қосымша сұрақтар бойынша мына телефондар бойынша хабарласуға болады: +7-(929)-504-79-06; +7(495)-959-72-89 немесе info@proagrotalk.org электрондық поштасы.

Proagrotalk 1.0 Халықаралық бизнес-форумы туралы

Департамент науки