Ауыл -ел бесігі

17 ақпан "Рухани жаңғыру" барғдарламасн орындау барысында, жалпы ұлттық патриотизмды, өзінің туған жеріне, ауылына, қаласына деген сүйіспеншілігін оятц мақсатында «Ауыл -ел бесігі» ақырыбында іс-шара өтті.

Өткізу мақсаты: Қазақстанның мәдени мұрасын, туған өлкенің тарихын білу арқылы студенттердің жеке басының патриоттық және адамгершілік, еркіндік қасиеттерін қалыптастыру.

Іс-шара барысында Агрономия және орман шаруашылығы кафедрасының студенттері туған өлкенің дәстүрлері, байлығы, әсемдігі туралы айтты.

А-20к Ахметбекова Маржан - Ауылым –  «Алтын бесігім» өлеңін оқыды.

ЛРЛ-20К 1 Мустафаева Аружан –  «Туған елім» тақырыында презентация дайындап, өз туған өлкесінің көркемдігі туралы айтып өтті.

ЛРЛ-20К 2 Кабыл Нуризат- «Ауылым» өлеңін оқыды.

А-20К Еркінбекызы Ақерке –  «Жаңақорған – елім менің» тақырыбында презентация дайындап, өз өлкесінің дәстүрлері туралы айтып өтті..

ЛРЛ-20К 1 Карибаева Аружан - «Туған өлке» презентациясында, туған жернің ерекшеліктері, дәстүрлері, таихы және мәденитімен таныстырды.

ЛРЛ-20К 2 Сабыр Асель-  «Ауыл ел бесігі» презентациясы арқылы, Туған жеріне деген әр азамттың борышы, туып өскен елді мекенінің табиғаты, мәдениеті, тұрмыс-тіршілігі жайлы мәлімдеді.

ЛРЛ-20К 2 Жалдыбаева Арайлым  - туған өлкесінің табиғаты мен көркем жерлерін «Ауыл табиғаты» атаулы суретінде сипаттап  берді.

ЛРЛ-20К 1 Әлбей Раушан –   «Туған ел» өлеңін оқыды.

Іс-шара студенттерге өз әлеуеттерін көрсетуге, өз шығармашылықтарын және туған жерге деген сүйіспеншіліктерін көрсетуге мүмкіндік берді. Әр қатысушы өзінің өлеңдерін шын жүректен оқыды, өзінің адалдығы туралы әңгімеледі және патриотизм мен туған жерге деген сүйіспеншілігін көрсетті.