І.Жансүгіров атындағы Жетісу университеті «Ғылым және техника: жаратылыстану және техникалық ғылымдар саласындағы заманауи зерттеулер» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция (online) өткізеді.

Қазақстанда және әлемдегі ғылыми-зерттеу нәтижелерін талқылау, сонымен қатар, жаратылыстану және техникалық ғылымдар саласынының білім беру және ғылымда тиімді қолданылуын анықтау. Конференция оң мотивация, идеялар алмасу және кәсіби байланыстар орнатуды қалыптастыруды көздейді және «Жаратылыстану ғылымдарының дамуы және білім берудегі ақпараттық технологиялар» бағыты бойынша өткізілген мақалалар Ресейлік ғылыми дәйексөз индексі (РҒДИ) базасына кіретін «Москва қалалық педагогикалық университеті жаршысы. Информатика және білімді ақпараттандыру сериясы» немесе «Ресейлік халықтар достығы университетінің жаршысы. Білімді ақпараттандыру сериясы» журналдарында жарияланады.

Ақпараттық хат

Департамент науки