Журналист-студенттер: Нина Шерстова

Жақында ғана журналистік шеберліктің негіздерімен танысып, қалам мен микрофонның акулалары арасында тек қолында смартфондары бар жүзуге барған "Журналистика" мамандығының студенттері туралы жазылушыларымызға айтуды жалғастырамыз. Ж - 19 тобының студенті Нина Шерстова бір жыл бұрын ғана оқи бастаған, бірақ белгілі бір жетістіктерге қол жеткізген мамандыққа қызмет ету тәжірибесімен бөлісті:

"Жазда мен кез-келген студент сияқты жұмыс істедім, бірақ белгілі болғандай, жаңа тәжірибе жинап, мамандық бойынша жұмыс істейтін кез келді. Бәрі өздігінен болды, сайт басшысымен алғашқы кездесуден кейін 7152.kz Тимур Жұманов мені жұмысқа алды. Бұл ерекше және қиын болды, бірақ мен түсіндім: мамандық таңдауда қателеспедім. Менің жұмысымның бесінші айы жаңалықтар ресурсында өтті,және менің ойымша, бұл менің жолым. Теледидардан көргеніміздің, сайттардан оқығанның бәрі мен үшін мүлдем басқа жағынан ашылды: Сен инфоповодтарды қалай іздейсің, адамдармен қалай сөйлесесің, оқырманды қызықтыратын тақырыптар ойлап табасың, оқиға болған жерлерге шығасың және "цехтағы"әріптестеріңді кездестіресің. Егер сізде бұрын - соңды көрген және білетін нәрсеге әкелетін ескі, тапталған жолдың арасында таңдау болса және сіз әлі өту мүмкіндігі болмаған жаңа жолдың арасында болса, екіншісін таңдауға болады. Тек жайлылық аймағынан шығу және шешуші әрекеттер арқылы сіз өзіңіздің көңіліңізді қалдырмайтын нәтижеге қол жеткізе аласыз".

Бүгінгі таңда Нина сайт үшін 420 журналистік материал дайындады 7152.kz, олар өз оқырмандарын тапты. Олардың біреуін дәл қазір сілтеме арқылы оқи аласыз:https://www.7152.kz/news/2898434/kak-stat-donorom-krovi?fbclid=IwAR27i3MbqXkPWNx8HuvMmQsU3YZf5efXlwGZwif-mQRypC_0DLPzpXQt0dc

22.02.2021