"Кәсіпқойлар лигасы: қолжетімділік ашық. Қашықтықтан оқыту жағдайында кәсіби журналистің дағдыларын қалыптастыру" семинарын М. Қозыбаев атындағы СҚУ "Журналистика" кафедрасының оқытушылары өткізді

Семинар жұмысына ТөмМУ ғалымдары қатысты: философия магистрі Доценко М.Ю., және филология пәндері кафедрасының доценті Макарова О. в., ф. ғ. к., олар "ЖОО-да қашықтықтан оқытуды ұйымдастыру кезінде ОВЅ-studio бағдарламасын пайдалану"тақырыбында баяндама жасады. Новичкова л.а., №10 орта мектеп КММ орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі. Н. К.Крупская заманауи оқушының медиасауаттылық дағдыларын қалыптастыру туралы айтты. Ал "КазахЗерно" АА меншікті тілшісі, Youtube-каналдағы Притолюк жобасының авторы П. өзінің кәсіби тәжірибесімен бөлісіп, online және дәстүрлі режимдердегі жұмыс ерекшеліктері туралы айтып берді. Студенттер Чинишлов в., Харламова А., Әшімов А. Баймульдинова А. БАҚ-пен ынтымақтастық тәжірибесімен бөлісіп, кафедра мен ЖОО-ның оқу, ғылыми және тәрбие қызметі туралы айтып берді. Журналист-студенттер мен 10 мектеп оқушылары көптеген пайдалы және танымдық ақпараттар алды. Естелік сертификаттарды табыстаумен және жемісті оқу-әдістемелік және ғылыми қызмет тілеуімен СКУ педагогтарының кездесуі аяқталды. М. Қозыбаев атындағы СҚУ және т.б. "Журналистика" кафедрасының ПОҚ спикерлерге, әріптестерге, студенттер мен оқушыларға халықаралық оқу-әдістемелік семинарға қатысқаны үшін алғыс білдіреді. Жаңа кездесулерге дейін!

22.02.2021