Журналист-студенттер: Олег Косинов

Бұған дейін біз журналистер кіші курстарда оқып, мамандықта алғашқы қадамдар жасай бастайтыны туралы айтқан болатынбыз. Ж-19 тобының студенті Олег Косинов та ерекшелік емес. Ол Қашықтықтан оқытуға мәжбүрлеп көшу жағдайын өз пайдасына өзгертті және осы уақытта үйде бола отырып, аудандық "Нива"газетіне жұмысқа орналасты. Өзі жас жігіт, бұл туралы пікір білдірді сонымен:

"Екінші курс басталды, бұл салқындауға және орнында отыруға уақыт өтті, практикалық дағдылар туралы байыпты ойлануға уақыт келді дегенді білдіреді. Карантин кезінде жұмыс бағытын анықтау қиын болды. Қалай болғанда да, Тимирязево ауылында телеарналар немесе радио станциялары жоқ, бірақ "Нива" Әкімшілігінің жанындағы ауылдық баспахана бар, онда сіз кеңестер мен дағдыларды ала отырып, журналистік кәсіпқойлардың атмосферасында уақыт өткізе аласыз. Газет ісі әлдеқайда маңызды және корреспонденттен немесе редактордан көп уақыт пен қамқорлықты қажет етеді. Ауылдың туған жерінде күн сайын бір нәрсе болып жатыр, сіз скучно болмайсыз. Оқиғаларға немесе оқиғаларға толы жаңа күндер өздерін кәсіби маман ретінде көрсетуге мүмкіндік береді".

22.02.2021