Мектеп түлектерімен кәсіптік бағдар беру кездесуі

"Журналистика" кафедрасының аға оқытушысы Морозова Т. А.  №2, №4, №9, №10, № 23, №43 қала мектептерінің түлектерімен кәсіби бағдар беру кездесуін өткізді. Балалар "PR-журналистика" мамандығы туралы бейнеролик көрді, жас журналистің сырттай мектебі туралы білді, сұрақтар қойды. "Сенің таңдауың-сенің болашағың!"сұрақ-жауап режимінде өтті! Әңгіме барысында "PR-журналистика" мамандығы бойынша оқу перспективалары, гранттар алу мүмкіндігі, "Журналистика" кафедрасының" қашан журналист боламын..."(ректор грантын, М. Қозыбаевтың грантын алу мүмкіндігі, Президенттік стипендия, оқуға түсу кезіндегі жеңілдіктері және оқу үрдісіндегі үздік жетістіктері үшін), "Жас журналистің сырттай мектебі" аясында талапкерлерге арналған тегін курстар туралы және т. б.

22.02.2021