"Журналистика" кафедрасының оқытушылары грантты жеңіп алды

"Журналистика" кафедрасының оқытушылары Ерлан Оразов, Мария Пономаренко және "PR-журналистика" мамандығының бірінші курс студенті Александра Рудина "Құқықтық Медиа-орталық"ҚҚ ұйымдастырған құқық бойынша медиа-тур аясында шағын-гранттар байқауының жеңімпаздары атанды. Құттықтаймыз!

Қазылар алқасына журналистердің қызметін құқықтық тұрғыдан баяндайтын түрлі тақырыптарда барлығы 15-ке жуық жоба ұсынылды. М.А. Пономаренко мен А. Рудина "журналист этикасы кәсіби қызметтегі жетістіктің кепілі" атты жобаны, "журналист этикасы" пәні бойынша оқу-әдістемелік құрал жазуға бағытталған жобаны, ал Е. Е. Оразов қатардағы интернет - пайдаланушылар үшін фактчек өткізу бойынша нұсқаулық жасауға бағытталған "Фактчек: шындыққа құқық" жобасын дайындады.

22.02.2021