Виртуалды академиялық ұтқырлық - екі ЖОО арасындағы меморандумның арқасында оқытудың нақты әдісі

М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті "Журналистика" кафедрасының аға оқытушысы Демьянова Юлия Александровнаны, ал атындағы Қарағанды университетін қабылдады. Е.Бөкетова 2021 жылдың 1-28 ақпан аралығында қашықтықтан дәріс оқу үшін "Журналистика" кафедрасының аға оқытушысы Морозова Татьяна Александровнаны қабылдады. Екі жоғары оқу орнының көпжылдық жемісті ынтымақтастығы жаңа мүмкіндіктер ашады, осы нақты-виртуалды процестің қатысушысы болу жауапты әрі жағымды!

22.02.2021