Студент-журналистер - туған ЖОО туралы

"Журналистика" мамандығының студенттері үнемі қозғалыста болады және қызықты іспен айналысады. Оқудан, университет пен кафедраның қоғамдық және ғылыми өміріне қатысудан басқа, олар басқа білім алушылар сияқты облыс кәсіпорындарында өндірістік практикадан өтеді. Біздің білім беру бағдарламамыздың бір ерекшелігі бар: практикалық дағдыларды дамыту кезінде журналист студенттер диплом алғанға дейін жұмысқа орналасудың ерекше мүмкіндігіне ие болады. Мысалы, оны муниципалдық телерадио арнасының тілшілері – Әлішер Әшімов пен Әйгерім Мұқанова, сондай-ақ "Первый Северный" телеарнасының журналисі Анастасия Харламова пайдаланып үлгерді. Күн сайын "көгілдір" экрандар арқылы олар солтүстікқазақстандықтарға жаңа және өзекті жаңалықтарды, соның ішінде туған ЖОО имиджін арттыруға бағытталған жаңалықтарды жеткізеді. Төменде сіз Kozybayev University туралы кейбір материалдармен таныса аласыз.

22.02.2021